Πρόγραμμα "Χορεύω, άρα επικοινωνώ"

Το σχολείο μας επελέγη να συμμετάσχει στο πρόγραμμα “Dancing to Connect” «Χορεύω, άρα επικοινωνώ», σε συνεργασία με τη Στέγη Ιδρύματος Ωνάση

Υπεύθυνοι για την οργάνωση και τη στήριξη του προγράμματος είναι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας Βούλα Βλαχάκη και Ελένη Παϊζη.

Η συγκεκριμένη δράση θα πραγματοποιείται στο χώρο του σχολείου μας από τις 12.30 έως 16.30.

Στοιχεία επικοινωνίας των υπεύθυνων εκπαιδευτικών

Βούλα Βλαχάκη , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ελένη Παϊζη , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.