ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΟΥΔΑΣ

sxoleio

Αιτήσεις για τον πλου μαθητών με υποβρύχιο και πυραυλάκατο του πολεμικού ναυτικού

Το Πολεμικό Ναυτικό, στο πλαίσιο των εκδηλώσεων για τον Προστάτη του Άγιο Νικόλαο προσκαλεί,μαθητές της Γ’ Λυκείου να συμμετάσχουν σε έναν πλου με Υποβρύχιο και δύο (2) Πυραυλακάτους. H κλήρωση για την επιλογή των τριάντα (30) μαθητών /μαθητριών θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου 2019, κατά τη διάρκεια εκδήλωσης που διοργανώνει το Πολεμικό Ναυτικό, προς τιμήν των οικογενειών του προσωπικού του.

Κατά την διεξαγωγή της κλήρωσης οι δέκα (10) πρώτοι κληρωθέντες μαθητές, θα ταξιδέψουν με Υποβρύχιο ενώ οι υπόλοιποι είκοσι (20) με δύο (2) Πυραυλακάτους.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αιτηθούν, συμπληρώνοντας τη φόρμα που θα βρούν εδώ.