2-6-2018: Κι εμείς χορέψαμε , άρα επικοινωνήσαμε!

Άρθρο του Βαγγέλη Κακατσάκη στα Χανιώτικα Νέα.

Κυριακή 11 Μαρτίου 2018: To Dancing to Connect στην Αθήνα

Tην Κυριακή 11 Μαρτίου 2018 ,ώρα 19:00, η παράσταση της Αθήνας θα αναμεταδοθεί με live streaming μέσω του sgt.gr            ΑΦΙΣΑ    -     ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΑΝΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ  -  ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

24/2/2018: Το πρόγραμμα "Χορεύω άρα επικοινωνώ" παρουσιάζεται στα Χανιά

Το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2018  στο θέατρο "Μίκης Θεοδωράκης" στα Χανιά, οι μαθητές του Λυκείου Σούδας θα χορέψουν σύγχρονο χορό, συμμετέχοντας στο πρόγραμμα "Χορεύω άρα επικοινωνώ" . Περισσότερες πληροφορίες για το πρόγραμμα Dancing to connect διαβάστε εδώ    ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

14-2-2018: Ξεκινά το πρόγραμμα "Χορεύω άρα επικοινωνώ"

Την Τετάρτη 14-2-2018 και ώρα 11:30΄  ξεκινά το πρόγραμμα "Χορεύω άρα επικοινωνώ " . Την εποπτεία του προγράμματος έχουν οι καθηγήτριες κα Βλαχάκη Βούλα και κα Παΐζη Ελένη.

Πρόγραμμα "Χορεύω, άρα επικοινωνώ"

Το σχολείο μας επελέγη να συμμετάσχει στο πρόγραμμα “Dancing to Connect” «Χορεύω, άρα επικοινωνώ», σε συνεργασία με τη Στέγη Ιδρύματος Ωνάση

Υπεύθυνοι για την οργάνωση και τη στήριξη του προγράμματος είναι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας Βούλα Βλαχάκη και Ελένη Παϊζη.

Η συγκεκριμένη δράση θα πραγματοποιείται στο χώρο του σχολείου μας από τις 12.30 έως 16.30.

Στοιχεία επικοινωνίας των υπεύθυνων εκπαιδευτικών

Βούλα Βλαχάκη , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ελένη Παϊζη , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.